Bardzo fajný letní kino A KONCERT v Klubovně

8. 6. 2022, PRAHA, KLUBOVNA

Zveme na bardzo fajný letní kino+koncert v Klubovně, večer plný lásky k filmu, hudbě a jídlu.

Rezervujte si středu 8. června od sedmi.

Více na FB události.

Program

 

 

KONCERT Z.O.O.

 neboli  Zespół Ograniczonej Odpowiedzialności 

Od 20:00

Kasia pochází z polského zapadákova v západním Pomoří, Dawid z divokého Podkarpatí. Ona se učí pracovat se systémem SAP a patnáctý akord na své bílé kytaře, on miluje pivo a knedlíky a akordy ho netrápí, protože hraje podle sluchu. Spojila je hudba a rozděluje všechno ostatní. Mohou se dva tak rozdílné nástroje sladit? Možná ne, ale zvládnou určitě malý repertoár méně i více známých písní o lásce. Srdečně zveme!

Více

Pojďte se s námi skrze filmové plátno ponořit do světa velikánů vážné hudby! Uslyšíte skladby polských skladatelů Chopina, Moniuszka, ale také Mozarta, Bizeta nebo Rimského-Korsakova ve vizuálně působivých animovaných videoklipech, které vytvořili animátoři z poznaňského Televizního studia animovaných filmů. Autorsky originální propojení hudby a animace si získalo diváky a desítky ocenění na polských i mezinárodních festivalech.

Během workshopu si děti vyzkouší, kam až sahají kouzla animace, experimentovat s tradičními i méně tradičními technikami i to, jak animovat na hudbu. Podmínkou účasti na workshopu je zhlédnutí předchozí projekce. Dílna bude probíhat pod vedením zkušených lektorek Aničky Fukátkové a Báry Quaiserové.

Pro děti od 9 do 15 let, kapacita omezena, registrace na brezinova@gmpardubice.cz.

PÍSNĚ O LÁSCE

Tomasz Habowski  / 2021 / Polsko / 90 min 

Originální název: Piosenki o miłosci

Promítáme: 8. 6. 2022, 21:00

Uvádíme v originálním znění s českými titulky

Více

Robert je mladý sebejistý muzikant z varšavské umělecké rodiny, Justyna vyrostla v paneláku na malém městě a pracuje jako barmanka. On touží po úspěchu a vydání desky, ona si skládá písničky do šuplíku. Co se stane, když se jejich dva světy, touhy a temperamenty protnou? V pražské premiéře uvádíme zbrusu novou černobílou hudební lovestory Písně o lásce, režisérský debut Tomasze Habowského, vítězný film kategorie nízkozpočtových filmů na loňském festivalu v Gdyni. Uvádíme exkluzivně v české premiéře na dvou projekcích v Praze a Pardubicích.

DELIKATESY

Od 19h se můžete se těšit na tradiční polské delikatesy!

 

Těšíme se na vás!

Akci pořádáme ve spolupráci s Kulturním centrem Klubovna.

Za podporu děkujeme MHMP.

Mohlo by vás také zajímat…